Zaznacz stronę

We are looking for creative people to join our team!

Jobs / Praca

Technical Programmer

Poszukujemy zdolnych specjalistów, którzy wniosą swoje umiejętności do zespołu i obecnego projektu (dalszy rozwój Contraband Police oraz prace nad nowym DLC).Ze swojej strony chcielibyśmy podzielić się wieloletnim doświadczeniem, słuchać Twoich pomysłów i tworzyć przyjemny, kreatywny klimat pracy.

Interesuje nas jedynie współpraca na miejscu w pełnym wymiarze czasu.

Twoje zadania:

  • Ścisła współpraca z głównym programistą technologii
  • Prace nad optymalizacją i stabilnością systemów
  • Rozszerzanie Unity o nowe narzędzia edycyjne
  • Tworzenie oraz edycja shaderów Unity HDRP (HLSL oraz Shader graph)
  • Projektowanie innowacyjnych rozwiązań przy współpracy z zespołem

Wymagania:

  • Ukończone studia I stopnia na kierunku Informatyka
  • Biegła znajomość silnika Unity 3D oraz programowania obiektowego w C#
  • Ugruntowana wiedza z zakresu potoku renderingu 3D oraz fizyki bryły sztywnej
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT
  • Pisanie prostego, przejrzystego kodu z zachowaniem zasad modularyzacji
  • Umiejętności matematyczne w zakresie algebry liniowej

Mile widziane:

  • Własne projekty w Unity / eksperymenty
  • Doświadczenie zawodowe przy produkcji gier na podobnym stanowisku
  • Wiedza na temat tworzenia gier wieloosobowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Programowanie w językach C, C++, Java
  • Zainteresowania elektroniką cyfrową

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie, dopasowane do poziomu umiejętności oraz rodzaju umowy
  • Przestronne biuro na Warszawskim Żoliborzu w pobliżu stacji metra Plac Wilsona
  • Strzeżony parking bez dodatkowych opłat
  • Elastyczne godziny pracy (10:00 – 17:00)
  • Pakiet medyczny Medicover oraz Multisport